Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan sampon amitől a...

Létezik olyan sampon amitől a hajam nem lesz 2 nap múlva tiszta zsir?

Figyelt kérdés
Igazából a gyerek sampontól kezdve az olcsóbbtól a drágábbig,zsiros hajra valótól kezdve a normál illetve a száraz hajra valóig szinte mindent kipróbáltam,de eddig semmi nem volt jó.Belsőleg nincs probléma.Jó lenne ha valamit tudnátok ajánlani és a hajam is festem vörösre.
2011. nov. 3. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Bojtorján sampon használ!! ;D

Egy próbát megér...

2011. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy ilyen gyorsan irtál.Akinek van még ötlete az irjon nekem.Köszönöm.
2011. nov. 3. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
talán a fructis, vagy a head&shoulders. igaz, hogy korpás hajra vannak elsősorban, de jó zsírosra is.
2011. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is.Még irjatok.Köszike.
2011. nov. 3. 19:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én hajam a Herbal Essencestől, a Schaumától és a Wella volumennövelőjétől nem zsírosodik olyan gyorsan. Hajfénysamponokkal vigyázz, mert azok nagyon zsírosítanak.
2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáld húzni a hajmosás idejét,csak egy féle sampont használj mindig akár beválik akár nem ,idő után változni kell.
2011. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.
2011. nov. 3. 20:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Bemásolom, amit már egy csomó helyre írtam ilyen kérdésekhez: Hajadra próbálj kénes samponokat, vagy próbáld ki az ecetes vizet. Szép fényt ad és talán kevésbé is zsírosodik a haj. És hajmosáskor a sampont hígítsd fel vízzel, és ne dörzsöld nagyon, csak masszírozd a fejbőröd. Majd ha végeztél, hideg vízzel öblítsd le a séródat. :) Egy próbát megér.
2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem festem a hajam, de az ecetes és a citromos víz így is szívott a színéből, ha van rajta festék, szerintem azt még jobban kifakítja, amúgy zsírosodás szempontjából jó.


Svédkeserű sampont használok, azzal bírja 3 napig, én is mindent kipróbáltam már és még ez a legjobb.

2011. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen arik vagytok.:)
2011. nov. 3. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!