Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DUAC pattanás elleni gél!...

DUAC pattanás elleni gél! Valaki használja, ismeri?

Figyelt kérdés
Vélemények? Tapasztalatok?
2011. nov. 4. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 év kísérletezés után ez jött be a legjobban... mármint nagyon sokat segített... a bőrgyógyászom írta föl és azóta használom... mivel nagyon zsíros a bőröm, ezért kifejezettem jó hogy mattít is... bár kinek mi jön be... persze nem ilyen 1-2 nap alatt elmegy az összes, hanem folyamatosan kell használni legalább 1 hétig hogy elkezdődjön a változás... bár ha első alkalommal használod, akkor nem tudom... mert már rég elfelejtettem azt az időszakot.... viszont lehet hogy első hetekben kicsit égő érzés lesz.. mármint lehet hogy kivörösödik az arcod ha érzékenyebb területekre (nekem pl a T vonalon kívül minden rész már érzékeny rá) kened... de egy idő után megszokja a bőröd és utána csak javulni fog.... :D
2011. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de jó kösziii :))
2011. nov. 4. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen... :D
2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!