Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás Intim helyen?

Gyantázás Intim helyen?

Figyelt kérdés
Nem voltam még.. de leszeretném a egészett gyantáztatni.. Legalul a szeméremajkaknál.. hoyg csinálják.. ? leveszed a bugyit és szét a lábakat .. és lát mindent? vagy hogy megy?
2011. nov. 6. 17:00
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
56%

Nem, nem. Becsukott szemmel csinálják...


Hát mégis, hogyan képzeled? Igen így. De hidd el, nem érdekli a kozmetikust, látott ő már néhányszor ilyet. Mint hogy a nőgyógyász sem örömködik a lehetőségtől...

2011. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm.. a választ köszönöm..

Bocs. én nem voltam még kozmetikusnál ilyen ügyben .. ezért kérdeztem.. és szégyenlős is vagyok.. sajnos.. De jobban megéri ha elmegyek oda mintha borotvával itt szétvagdosom magam .. nem ?

2011. nov. 6. 17:29
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Neked kell eldönteni... A gyantázás tartósabb és simább eredményt hoz, a gyanta viszont fájdalmasabb... A borotvával valóban vigyázni kell, nehogy megvágd magad, ráadásul néhány naponként ismételheted...


Én sem voltam még kozmetikusnál - és ilyen célból nem is megyek... Fiú vagyok. :-)

2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most voltam.

Az elején mondtam, hogy hát kicsit gátlásos vagyok, és mondta, hogy akkor maradhat a bugyi... (teljes volt nekem is)

Aztán mondtam, hogy hát végülis könnyebb így mindkettőnknek... aztán levettem..

Látott már olyat, meg lányok között... meg am se azt nézi... nem arra fog koncentrálni, hogy milyen vagy ott lent...

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

melyik gyanta a legjobb...,?

Cukor gyanta? vagy a sima?

Bocsi az Off ért..

2011. nov. 6. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Aúúúú egyrészt! :) Másrészt csakis cukor, de még jobb a méz. Sima gyanta véletlenül sem, bele is halnék! Amúgy megéri a fájdalom, mert utána nagyon sokáig szép puha marad! :)
2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cze ***** válasza:
a titános gyanta a legjobb antiszeptikus vagyis fertőzésellenes(rózsaszín,elasztikus)
2012. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!