Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanában gyorsan zsírosodik...

Mostanában gyorsan zsírosodik a hajam. Az segít valamit, ha levágatok a végéből, vagy rövidebbre vágatom?

Figyelt kérdés

Már elég rég volt vágva belőle. Lehet valami összefüggés, vagy semmi köze a két dolognak egymáshoz?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. nov. 6. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Csak úgy tudod a gyakori zsírosodást ellensúlyozni, ha ritkábban mosod a hajad. Egy-két hét után megszokja a hajad és nem fog olyan gyakran zsírosodni.
2011. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze egymáshoz a 2 dolognak.

Nekem ugyan olyan gyorsan zsírosodik a rövid hajam, mint a hosszú.

Még akkor is ha 3 hetente frissítem a végét.

2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

A legjobb, amit tehetsz, hogy megpróbálsz minél ritkábban hajat mosni. Néhány héten belül a hajad hozzászokik a ritább hajmosásokhoz és nem fog annyira zsírosodni. Addig persze kellemetlen lehet zsíros hajjal, de hidd el, megéri, után nem fog annyira zsírosodni.


Én anno hetente 2x mostam hajat és egyre jobban éreztem, hogy zsírosodik a hajam. Amíg hetente mostam hajat nem volt semmi problémám, úgyhogy úgy döntöttem, visszaállok a régi rendhez és hetente 1x mosok hajat. Az első hét nagyon rossz volt, a második héten már alig éreztem, hogy zsíros a hajam (persze zsírosodott, de nem annyira mint korábban), a harmadik héttől pedig egyre zavartalanabb volt a dolog.

16/L

2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!


Bíztam benne, hogy ennyivel megúszom - már hogy egy hajvágással -, mert eddig mintha tovább bírta volna. Én is heti 2x mosok hajat, de mostanában már harmadnapra elég vállalhatatlan szokott lenni, és nem értettem miért.


Utolsó válaszoló, szerintem Te nagyon szerencsés vagy, mikor van lehetőségem, ki szoktam próbálni ezt a ritkább hajmosást (4-5 napra szoktam kitolni), de sajna semmi változást nem tapasztaltam.

2011. nov. 6. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

az segít ha természetes, házilag készíthető samponnal mosod és kerülöd a bolti szintetikus samponokat, pakolásokat, habokat.

tojássampon házilag:

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2011. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!:)
2011. nov. 8. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!