Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágtam a frufrumat, de nem...

Levágtam a frufrumat, de nem igazán lett jó. Olyan rosszul érzem magam. Tudok valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Hosszú volt a frufrum, gondoltam hajmosás után levágom a végét. Már máskor is vágtam a végéből, sosem volt semmi gond. Úgyszoktam levágni, hogy sűrű fokú fésűvel átfésülöm és a szemöldököm alsó részéig vágom (szóval ugye hosszabb a frufrum, alapból már belelógna a szemembe és a szemöldököm alsó részénél vágom le a frufrum). Így vizesen még hosszú egy kicsit, de mire megszárad kicsit összeugrik és pont jó lesz.

Mos is ott vágta el, és rövidebb lett, ráadásul nem is egyformára sikerült vágnom:(


Kiígazítani nem akarom, mert akkor mág nagyon rövid lenne a frufrum és azt nem akarom.

Már minden megoldást végig pörgettem az agyamban, de nem találtam jó ötletet. Gondoltam, hog pár napig felcsatolt frufruval járok majd és akkor nem látszik, de nagyon magas a homlokom, szóval biztosan nem fogom felcsatolni.


Valami ötlet? Járt már így valaki? Mit csinált, hogy oldotta meg?


2011. nov. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A haj havonta 2 centit nő, gondolom nincs 1 centinél nagyobb különbség, ami azt jelenti, hogy jövő vagy utána következő hétvégén már újra vághatod, ezalkalommal jól.
2011. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, csak úgy zavar a tudat, és úgy érzem, hogy nagyon béna, pedig nem olyan feltűnő. Mégis parázok, hogy suliba mindenki engem fog nézni és kiröhögnek. Pedig tudom, hogy valószínűtlen, hog 1 hét után mikor visszamegyünk mindenki az én frufrumat nézze és röhögjön rajtam...Mégis zavar:/

2011. nov. 6. 18:13
 3/5 anonim válasza:
100%
Énis jártam már igy :) hát ha látnák képet róllad szívesen adnék tanácsot neked és megmondanám mit tudsz tenni ilyen esetben :) lehet akár hajvasalóval is trükközni vagypedig hullámcsattal elcsattolni kis cuki pupot csinállni ha olyan a fej formája lehet jobban állna mint a frufru :)
2011. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Anyum hazaért, rögtön megmondta a tutit. Kicst oldara kell fésülni (ahogy általában lenni szokott), mert így nem látszik, hogy nem egyformára lett vágva.. :D

2011. nov. 6. 19:09
 5/5 anonim válasza:
100%
:) jolvan akkor megoldódott:)
2011. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!