Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem elől van a frufrum fiú...

Nekem elől van a frufrum fiú vagyok és állandóan feláll hogyan tudnám ezt onnan eltüntetni már egy párszor levágtam teljesen de ugyan úgy nő vissza valami megoldás?

Figyelt kérdés
És elég gáz hogy mindig feláll elől
2011. ápr. 22. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hajvasaló, nekem csak az segített, és bevált! persze formázhatod is vele a frufrud, nem kell feltétlenül nyílegyenesnek lennie
2011. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam nem műkszik egy fél óra és feláll újból
2011. ápr. 22. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan levagdosod, azzal csak azt éred el, hogy mivel rövidebb a hajad, nem húzza le a súly, és feláll. :) Hajmosásnál mindig szárítsd előre, irányítsd úgy a hajszárítót, hogy a hajhagymák irányát lefelé fújja, a hajad végére meg tegyél waxot vagy zselét.
2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. ápr. 22. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Lol, mert kinek van hátul frufruja? :D Ez tetszik. XD

Gondolom van ott egy forgód, azzal az ég világon semmit nem lehet kb kezdeni. Én lányként egyszerűbben megoldottam, lenövesztettem, de gondolom nálad nem igazán opció a derékig érő haj...

Marad a formázgatás, hajlakk, hajhab, beszárítás, ami kell, sajnos minden reggel el kell játszani. :S A pontosabb mikéntről és hogyanról érdeklődj anyudnál, lánytesódnál, barátnődnél, vagy valakinél, ha nem tiszta teljesen. ;)

Vagy vágass olyan rövid hajat, amit fel szoktak kicsit zselézni, waxolni, vagy valami, akkor nem lenne probléma:D

2011. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!