Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon viszket az arcbőröm és...

Nagyon viszket az arcbőröm és foltokban piros! Mi ez?

Figyelt kérdés
Atópiás dermatitiszem van a testemen elszórva.Elég kellemetlen de szteroiddal kezelem és hidratálóval. viszont az arcomon soha nem szokott lenni.de most nagyon ki van száradva szerintem,mert foltokban kipirosodik ha megvakarom,és nagyon viszket... talán ez is ekcéma?vagy cask szimplán száraz itt a bőröm.?!.. valami jó tipp olyantól akinek nagyon száraz a bőre?!!/mellesleg kombinált a bőrtípusom..tehát kénytelen vagyok néha szárítani is a pattik,mitteszerek miatt.. esetleg vmi biohidratáló?
2011. nov. 6. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h az is ekcéma lesz, megnézetném azért. De ha mégsem, akkor pedig én a Garnier pure active 3-as arcápolóját ajánlanám, radír, lemosó, hidratáló, nekem nagyon bevált, az első két lépés jól leszárítja a mitesszert és pattanást, pórustisztító, a hidratáló pedig jól hidratál eltömítés nélkül. Reggelente ha hideg van, nyugodtan kenj rá zsírosabb krémet vékonyan(én Jonnson's babakrémet szoktam). Teljesen helyrehozza, bár kicsit furinak tűnik.
2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem menj el bőrgyógyászhoz.
2011. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felszíni vízhiány.Az ekcéma más.
2011. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, ez vízhiány. De ne ilyen-olyan krémeket tegyél rá, hanem menj el kozmetikushoz, ő tud adni a te bőrtípusodra való készítményeket.
2011. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
zsírhiány miatt viszkedhet, nem víz hiány miatt.De neekd meg van mitesszered.patid..ugyhogy irány a bőrgyógyász!!
2011. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mitesszereket és pattanásokat a kozmetikus szépen ki tudja tisztítani. Először mindenképp kozmetikába menjél, és ha olyan a probléma ő majd elküld bőrgyógyászhoz.
2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!