Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom használni a körkefét...

Nem tudom használni a körkefét, hogy kell helyesen használni, melyik jobb, linkeltem képeket?

Figyelt kérdés

Eredeti,hullámos hajam van,de sokszor boszorkányos a hajam és körkefével nagyon szép egyenletes hullámokat lehetne készíteni,de én nem tudok. Olyan kefét vettem,ami elvileg erre van,még drága is volt,de én ha betekerem a hajam a kefébe akkor mindig beakad, nem tudom használni. Ötletek?


Ez van nekem.

[link]


Na most, ebbe beleragad a hajam.

Az ilyen jobb lenne?


[link]


2011. nov. 7. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen megteszi mind a kettő. De szép hullámokat még a legtöbb fodrász sem tud csinálni körkefével, nyugi. :D

Hajszelídítésre inkább használj valami speckó, hullámos-göndör hajra való terméket. És a legfontosabb: csak vizesen fésüld ki (igen, nem tesz jót a hajnak, de nem ettől megy teljesen tönkre). Ha szárazon kifésülöd, akkor fogsz úgy kinézni, mint egy banya, mert szétszedi a tincseket. Én megfésülöm a tövét, a legvégét és kész, hetente kétszer meg úgyse árt hajat mosni. Ha elalszod, akkor meg nedves kézzel túrd át a hajad, kicsit száríts bele, és kész is.

2011. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!