Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szaraz bor ellen mi a legjobb...

Szaraz bor ellen mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
Nagyon szaraz borom van,annyira szaraz,hogy se az Avene eau thermel termekeit se a La Roche Posay-t se a Vichy termekek nem valtak be nalam,pedig ezzek kozzul vanank ki mondottan erzekeny es szaraz bore.Nem tudom kit tegyek,voltam vagy 5 is borgyogyasznal,de allitolag a szteroid tartlamu keremeket nem szabad sokat hasznalni;es akkor azutan milyent vegyek ami hipoallergen is de jo a nagyon szraz bore es jo zsiros krem. Vagy milyen vitaminokat fogyaszak meg ?? Tele vagyok mar a sok sarga repatol es sok viztol van valakinek mas tanacsa is mit tegyek.Ha meg nem kremezzem be az arcom annyira feszit es ki vorosodik,hogy le tudnam tepni,hova forduljak ez ugybe?? Kerlek segitsetek mar en se tudom mit tegyek.
2009. máj. 7. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert...nem figyeltem oda tulsagosan anyira bele eltem magam a kerdezesbe..
2009. máj. 7. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kisfiamnak ún. "gyógyápoló" krémet írtak fel 8glicerines-sztearinos, ha jól emlékszem). az én nagyon száraz bőrömet is helyrehozta. egy próbát megér. nem káros, és olcsó!
2009. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon száraz volt a bőröm,annyira,h állandóan hámlott!Viszont nekem a krémek sem jöhettek szóba,mert attól még a mitesszereim is megszaporodtak!A DM -ben vettem kollagénes aloe verás arcmaszkot és egy nap alatt helyrehozta a problémát,450Ft környékén van!Minden jót!
2009. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Ilcso kozmetikumo nagyon jók, Nagyon sokféle termék van külnböző bőrproblémákra.

ww.ilcsi.com

2009. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld még meg a bioderma sensibiot.Nagyon jóóó. [link]
2009. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!