Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb, leggyorsabb,...

Mi a legjobb, leggyorsabb, hatásos és olcsó vagy házi megoldás a pattanások és miteszerek ellen?

Figyelt kérdés

Valami gyors és hatásos kellene! nem vagyok túl pattanásos de miteszerekből sok van! valami gyors segítség kellene!


15/F


2009. okt. 9. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pattanásra fogkrém,az leszárítja.
2009. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azt hogy használjam pontosan?
2009. okt. 9. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a fogkrémet nem ajánlanám.Én kipróbáltam és egy éjszaka alatt teljesen szétmarta a bőrömön azt a részt amit bekentem vele.Mondjuk lehet hogy valami gyengébb fajta jó lesz.Én néha citromlét elkeverek egy kis vízzel és azt kb 1-2 nap alatt rendbe teszi.Kipróbálhatod még azt hogy főzöl egy kamillateát és amíg gőzölög addig fölé hajolsz a fejeden egy törölközővel.Olyan 10-15 percig így maradsz és akkor szépen kitágulnak a pórusaid és tiszta papírzsebkendővel kinyomogatod a miteszereket.Ha kész vagy csak átmosod az arcod hideg vízzel vagy egy kis alkoholmentes tonikkal átkened és már kész is.Bár utána lehet hogy piros lesz az arcod pár órára.Jah és előtte érdemes átradírozni és lemosni teljesen tisztára az arcod.Jah és még annyi hogy pár napig ne sminkeld magad mert amíg nem húzódtak teljesen össze a pórusaid addig a sminktől (akármilyen is) teli mehet és akkor hiába volt az egész.Persze ha sminkeled utána magad akkor érdemes még egyszer megcsinálni de csak a nagyon eltömődött pórusaiddal.
2009. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ööööö sminkelni nem fogok mert fiu vagyok xD
2009. okt. 9. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
jah bocsi vaksi vagyok
2009. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond xD :D
2009. okt. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!