Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan nő a hajam....

Nagyon gyorsan nő a hajam. Lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
levágatom és pár hétre rá már 8x akkora
2011. nov. 7. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cseréljünk hajat T.T amúgy nem tudok válaszolni a kérdésre, csak engem meg az zavar hogy annyira roncsolódott a hajam, hogy már nem nő.
2011. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem. De nemrég meg valaki olyat kérdezett, hogy lehet-e valamit tenni, hogy lassabban nőjön a körme, egy másik lány pedig arra volt kíváncsi, hogy van-e valami szer, amitől magasabb lehetne néhány centivel. Lányok, mit csináltok Ti a biosz óra alatt/helyett? :))


(a csúcs mondjuk az volt, amikor valaki azt kérdezte, baj-e ha alkoholos filccel festi a szempilláit....meg az sem volt semmi, aki pillanatragasztóval ragasztott műkörmöt magának és itt panaszkodott hogy nem jön le. Ja, és volt egy lány, aki hibajavítóval akart körmöt festeni és arról kérdezett, baj-e. Nem értem én a mai tiniket, komolyan :))

2011. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Cseréljünk! Enyém nem nő olyan gyorsan. Pedig 1 hónap múlv már derékig érő hajra lenne szükségem, most meg hátközépig ér. Úgyhogy ide a hajaddal! :)
2011. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bozsikrisz válasza:

Hidd el, több százezer nő és férfi irigy most Rád:)

Inkább mennék 2 havonta fodrászhoz, hogy tudjon vágni a végéből. De nekem hosszú hónapokba telik, mire nő néhány centit, aztán meg mennem kell visszavágatni, mert eközben szanaszét tört a vége:(

2011. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most sokan irigyelnek téged,köztük én is.Az enyém nagyon lassan nő.
2011. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mégis mennyit nő a hajad havonta?
2011. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy honnan veszi mindenki,hogy lány vagyok:D

ez nem lányos probléma

nem szerekre gondoltam,meg gyógyszerekre,amit ha beveszek megáll a növekedés, csak valami tippet

levágatom rövidre és 1 hónap alatt már betudom kapni a számmal:D

és emellett még sűrű is...oké,hogy sokan irigylik,de engem nagyon idegesít

főleg,hogy fiú vagyok

2011. nov. 8. 14:41
 8/12 Bozsikrisz válasza:

Akkor vágasd le sűrűn, de szerintem nincs szebb annál, amikor valakinek sűrű, egészséges haj van a fején.

Pláne ha férfi;)

2011. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de minél sűrűbb annál kezelhetetlenebb

és nem igazán van kedvem minden reggel beállítgatni

amikor viszonylag rövid akkor felkelek és indulok is

1 hónap alatt megnő 4343x akkorára

és havonta se akarok fodrászhoz járni..:D

2011. nov. 8. 23:31
 10/12 anonim ***** válasza:
otthon is lehet géppel vágni, ha a rövidet szereted. :)
2011. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!