Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon gyorsan...

Mostanában nagyon gyorsan töredeznek a körmeim. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
hallottam hogy a kálcium tartalmú kaják jók rá??? ha igen milyen kaját egyek??? szal miben van kálcium??
2009. jan. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az A-vitamin, létezik olaj formában is kapható (receptre), azzal kenegetheted a körmeidet, emellett szedjél multivitaminokat, amiben a-vitamin is van. létezik egy bizonyos kálcium-gél, olyan, mint a körömlakk, azzal kend egy jó darabig lakk helyett, esetleg lakk alá. olyan helyen kapható, ahol körömlakkokat vagy körömdíszítéshez való dolgokat árulnak.
2009. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy itt kérdezem, de milyen Ca gél? nekem volt egy régen de nem száradt meg, ha 2 óra múlva nekiütöttem a kezemet az ajtónak lejött az egész. És kezet se tudtam mosni... le kellett szednem az egészet. Viszont nagyon fényes volt :) ilyen csontvelő színű, sárgás...


nekem is gyenge a körmöm nagyon, nekem az vált be ha sokat krémezem minden este főleg és kenek fel vmi lakkot, ami mégegy plusz réteget ad, ezáltal is erősebb. De nem sokat ér, így is hajlik a körmöm!... :(

2009. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kálcium-gél olyan, mint a lakk. Az üvegben sárgás, de felkenve nincs színe, és nekem gyorsabban meg szokott száradni, mint a körömlakk.
2009. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem konzekvensen a jobb kezemen töredeznek jobban (mert ezt használom gyakrabban), és főképp a hüvelykujjaimon lévő körmök:( azok évek óta egyszerűen nem nőnek meg. talán akkor jobb a helyzet, ha vastablettát szedek. de annak az eredményére is heteket kell várni.

viszont sok másra is jó, tehát ajánlom kipróbálásra!

*robin*

2009. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossmannban van rá erősítő lakk, ami Ca-t és vitaminokat tartalmaz. Olcsó és nekem be is vált, nem tört a körmöm és gyorsabban is nőtt!
2009. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!