Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodó, pattanásosodó...

Bozsikrisz kérdése:

Zsírosodó, pattanásosodó arcbőrre milyen Ilcsi termékeket vásároljak?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék venni fekete és zöld szappant, ezekről csupa jót hallottam. De vennék valamilyen tonikot is, és arckrémet, mert a szappanok önmagukban eléggé kiszárítják a bőrt.
2011. nov. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy Ilcsi kozmetikába (a honlapon fent vannak), és kérdezd meg, hogy mi való a te bőrödre, és ha van nekik, akkor vehetsz is ott, ha nincs, akkor megrendelik neked. Mivel te magánszemélyként nem tudsz venni, csak szakemberek.
2011. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kozmetikusom Ilcsit használ, de az a bajom, hogy ő elég drágán adja. Na már most ha tőle kérek tanácsot, az elég hülye dolog, hogy utána meg nem rendelek semmit:)
2011. nov. 8. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értelek. De sajnos te nem tudsz venni, mert kell hozzá vevőkártya, amit csak végzett kozmetikusok igényelhetnek, és azzal együtt vásárolhatnak csak. Amelyik fodrászkellékesben árulnak Ilcsit, ott sem adhatják oda (még én sem tudtam venni, pedig tudják, hogy kozmetikus vagyok, ragaszkodnak a kártyához).
2011. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia,a zsíros bőr nem esztétikus látvány,kellemetlen fényével ha nem kezelik meg felelően az ápolatlanság benyomását kelti,célzott ápolással azonban a panaszok csökkenthetők,az esti és a reggeli tisztálkodáshoz meleg vizet és kénes szappant használjunk,majd pórusösszehúzó hatásu arcvízzel vagy citromlébe mártott vattával töröljük át a bőrt, tojásfehérje pakolás:zsíroldó pórusösszehúzó és bőr tápláló pakolást készíthetünk egy tojásfehérjéből is,kemény habbá verjük és egy kiskanál citromlevet beleöntve újból felverjük,úgy kenjük a zsíros bőrre.
2011. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első, köszi a választ. Tudok máshonnan venni, nagyker áron.

Második, köszi, de én konkrétan Ilcsire vagyok kíváncsi, nem házi praktikákra:)


Na, egyelőre ott vagyok, ahol a part szakad:D

2011. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kezdtem Ilcsivel dolgozni, úgyhogy ezeket javasolnám: csipkebogyó tonik, fekete szappan, (ha zsíros a bőröd, akkor a zöldet nem ajánlanám), almás citromos habkrém.

2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!