Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az mit jelent, ha egy szoláriu...

Az mit jelent, ha egy szoláriumkrém bronzosítót tartalmaz? Nektek valami bevált szoláriumkrém? És az mit jelent, ha mélybarnítós?

Figyelt kérdés

Az olyan mint az önbarnító?? Mert akkor ettől is foltosodok..

Használt már valaki szolárium sprayt?

Pl. ilyet: [link]

Tapasztalatok??

Köszönöm előre is


2011. nov. 8. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább mint az önbarnítós testápoló, de nem leszel foltos tőle. A mélybarnítós meg gondolom azt jelenti, hogy felerősíti a szoli hatását.
2011. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia ! Én pont most vettem egy hete önbarnítós szolikrémet eddig másikat használtam de az nem vált be és ezt a krémet már ki is fogyasztottam, iszonyat jóóó :D aztán most kiderült h nem használhatok ilyeneket úgyhg megmaradt egy teljes doboz:(

Ha gondolod vagy valaki akkor átadnám szívesen ! [link]

3900 Ft-ért vettem de 3000-ftért odaadom! írj ha érdekel:) (ui: a fórumba leír midnent a krémről)

2011. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!