Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha találtam egy jó krémet...

Ha találtam egy jó krémet narancsbőr ellen, kenem vele magam, és elmúlik. Akkor ha abba hagyom a krém használatét akkor a narancsbőr visszatérhet, vagy csak akkor ha híznok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
találtál? én egyszer tesztből csak az egyik combomon alkalmaztam, és nagyon látványosan hatott. sokáig megőrizte évekig. de talán még most is látszik rajta, bár lehet azért, mert beképzelem mostmár:D
2011. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi volt az a krém???

(hátha jobb mint az enyém)

2011. nov. 8. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2011. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor így jártunk :p

Én az Avonból használom a solutions body cullu-Sculpt

Nekem ez nagyon bejött ez is hamar megmutatja hatását...

2011. nov. 8. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, visszatérhet.

- hormonális változások idején (pl. terhesség)

- nem megfelelő táplálkozás esetén

- folyadékhiány esetén

- mozgásszegény életmód esetén

A narancsbőr nem direktben a hízás következménye, és nem lehet pusztán krémekkel küzdeni ellene (de egyszerű is lenne), komplex "stratégia" szükséges ellene. Már persze ha valaki annyira zavar, mert a férfiak általában észre sem veszik. Sokkal inkább az az érdekes, hogy milyen lehetséges problémát jelez a narancsbőr felbukkanása.

Üdv: egy cellulitmasszőr

2011. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs sok köze a hízáshoz, vékony vagyok, anyám is az, mégis van mindkettőnkön.

de legalább találtál valamit. ha visszajön, veszel megint? :d

Bár szerintem a sok folyadék, kevesebb méreganyag és sok mozgás hatásosabb és tartósabb minden ilyen csodaszernél. ^^

2011. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most a nyáron kissé meghíztam és azóta vagyok narancsbőrös. előtte sose volt ilyen problémám. na mind1.
2011. nov. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!