Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlotok...

Milyen hajfestéket ajánlotok ami nem roncsolja annyira a hajat?

Figyelt kérdés

Hajszínt szeretnék váltani. Sötétbarnáról vörösre. Ilyesmire,vagy egy kicsit sötétebbre gondolok és ez a fazon is tetszik: [link]

DE egyszer már volt festve a hajam (kékesfekete volt),és akkor borzasztóan hullott,így nem tudom,hogy be merjem-e vállalni,és ha igen milyen festéket használjak.

Köszönöm ha válaszoltok!


2011. nov. 9. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


De ez is nagyon tetszik.

2011. nov. 9. 12:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem színezőt vegyél, de semmiképp ne térj vissza feketére, attól tényleg hullik a haj! Válassz ammónimenteset ! Az a baj, hogy az elsőt szerintem rendes festékkel lehet elérni, mondjuk ezzel : [link]

A Cheril Cole-t meg mondjuk ezzel : [link]

2011. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


A Garniertől félek,attól hullott ki szinte az összes hajam,nem is mertem utána még átfesteni sem,inkább megvártam még lenő,de az évekbe telt.

A második jól hangzik. :)

2011. nov. 9. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hennával próbáltad már?
2011. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam a Hennát. Nézegettem,hogy egy dobozzal kb 3000 Ft,az enyémre tuti kell 2 doboz,de inkább kerüljön többe,minthogy ne legyen hajam. :-)
2011. nov. 9. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha hennázol utána allergiás lehetsz a festékre.
2011. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"De ha hennázol utána allergiás lehetsz a festékre."


Henna után TILOS festeni vegyszerrel!

2011. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!