Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ruhából az izzadtságszagot...

A ruhából az izzadtságszagot mivel lehet kiszedni? Azon kívül gondoltam, hogy mossam ki.

Figyelt kérdés
Ariel vagy Persil mosóport használok Lenor vagy Silan öblítővel, de ezek ellenére sem teljesen veszi ki az izzadtságszagot.

2011. nov. 9. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Áztasd be előtte valamilyen hidrogén peroxidos szerbe, marketing nevén aktív oxigén (meg intelligens molekula :)). Ilyen pl. a vanish, de jóval olcsóbban megkapod egyéb folttisztító, áztató termékként.
2011. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez engem is érdekel mert kimosom a ruhámat, leszedem a szárítóról és van hogy érzem az izzadságot a ruhán pedig nem is vettem fel.... de majd kipróbálom ezt is.

Én eddig azt csináltam hogy mosás előtt beáztattam öblítőbe egy párórára az akkor hatásos volt.

A hidrogén peroxid fakítja a ruhát (mondjuk a vanish nem) de majd meglátjuk...

2011. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önts a ruhák fonákára vanish-t , dörzsöld be, majd mosd ki a gépbe!
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!