Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kamilla teàval való...

A kamilla teàval való arclemosàs eddig kinek segített a pattanàsokon, valakinek javultak ettől?

Figyelt kérdés

Màr egy csomó mindent kipróbàltam és ez meg is làtszódik az arcomon, főleg a homlokomon, màr nem tudok mit kezdeni a pattanàsokkal. Ezért ma megmostam az arcom kamilla teàval és szeretném tudni, hogy nektek segített-e, mert ha nem, akkor én sem alkalmazom ezt! :-)

15/L


2011. nov. 9. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lemosásra,de az igazi harcot ecsetelőkkel és megfelelő termékekkel éred el,radír,pakolás stb.
2011. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 moave válasza:

Van hogy a pattanások kezelése az étrend megváltoztatásával jár.. nekem sokat segített az hogy nem eszem fehér liszttel készült termékeket, főzött ételben sem. Van egy nagyon jó kapszula, Ligetszépe olaj. Nézz utána a neten, találsz infókat arról hogy miért hasznos ezt szedni. Én a "Healthy America"-tól választottam az 500 mg-os kiszerelést. (Evening primrose).

Az én arcomat a kamilla kiszárította, de ez típus függő... Inkább esti-nappali krémben használom, bár azt a fajta krémet is nehéz megtalálni ami megfelelő, ha zsíros az arcbőröd. Egy időben a Dove Supreme Velvet Lotion-t használtam, de mára már ezt nem találom sehol. Nem zsírosította az arcomat és kellemesen ápolta.

Arcradír... tág pórusú bőr esetén ez is szükséges, ami nekem a legjobban bevált mostanság, a DM üzletében szereztem le. Balea Young Soft and Care 3:1 gyümölcssavval vegyes bőrtípusra. Kíméletesen tisztít és arcpakolásként is használható.

Az sem elhanyagolható tény, hogy érdemes bizony azt a napi 2-3 liter nem cukros folyadékot elfogyasztani.

Remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 moave válasza:
... és még valami amit kihagytam.. Ha megjelenik egy pattanás vagy érzed hogy próbálkozik, este egy csepp teafaolajjal kend le a megtisztított részt, vagy részeket, mert ugye a pattanások csoportosan szeretnek garázdálkodni. Azért este, mert nagyon erős szaga van. Előtte végezz bőrpróbát hogy allergiás vagy-e erre a rendkívül erős antibakteriális olajra. Ha erősnek találod keverd el egy csepp arckrémmel.
2011. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl sajtot meg zsotyit nem eszek mert attol lesz pattanásom mióta nem eszek ilyeneket teljesen szép az arcom ! 15/F
2011. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
all i want to say: KOZMETIKUS.
2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moave válasza:
A kozmetikus csak kívülről segít és semmit sem ér ha belsőleg nincs rendben az ember...
2011. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!