Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretnem befesteni a...

Nagyon szeretnem befesteni a hajam jegszokere csak nem tudom a hajam mennyire alkalmas ra? Folytatas lent.

Figyelt kérdés
eleg vekonyszalu,enyhen ritkabb hajam van....szokesbarna a hajam,de nagyon szeretnem jegszokere befesteni.tartok tole,hogy a hajam tonkreteszem vele...pedig nagyon vagyom ra....van-e koztetek olyan,akinek ritkabb es vekonyszalu haja van? ..ha igen festitek a hajatok? nagyon roncsolodik tole? a valaszokat elore is koszonom
2009. máj. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a legelső lépéshez én mindenképpen fodrászhoz mennék, hogy tényleg az legyen a végeredmény, amit szeretnék, és tőle megkaphatod a szakszerű tanácsokat is.
2009. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Vékonyszálu hajam van és már voltam vörös,fekete,barna,szőke (szőkén belül több árnyalat)!

Szerintem ne tedd a szőke eleve nagyon roncsol,ráadásul vékonyszálu a hajad tehát tönkretenné!De ez csak az én véleményem!

2009. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vékony szálú... Az elmúlt 3 évben voltam barna, rézvörös, barnásvörös, barna szőke frufruval, sötétbarna, most majdnem fekete. Semmi nem történt a hajammal.


Menj el fodrászhoz, majd ő segít! Otthon a szőkítéshez ne kezdj hozzá :)

2009. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) hat akkor irany a fodrasz es majd elvallik o mit tanacsol:)
2009. máj. 8. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is vékonyszálú volt a hajam, és sötétbarna. Melírozva volt először, aztán azóta kb. 8x festve szőkére. Most nagyon töredezett a vége, és száraz, de nekem ettől megdúsult (vagyis a szárazságtól). De nem olyan brutál, és nekem tetszik, hogy végre szép, dús hajam van. (Nekem ennyit megért)
2009. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem barátnőm akart szőkét, 2 fodrász is elküldte hogy nem vállalja, mert lehet haja sem marad annyira vékony szálú neki.

Én is szőkítem, de nekem erős vastag szálú hajam van, bár így is hullik meg töredezik rendesen.

2009. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az átlagosnál picit több sötétbarna, vastagszálú hajam volt. Kb 2 éve festem 1-1,5 havonta feketére, most viszont a töve piros (3-4 centi) a többi része fekete. Jobban hullik a hajam, mint 2 évvel ezelőtt, de nem bántam meg hogy befestettem, így sokkal jobban teccik, különlegesebb. :)

Jahm, akartam olyat, hogy a tarkómnál lila legyen. Próbáltam kiszőkítetni, de csak ott lettem szőke ahol le volt nőve.. máshol 1 árnyalattal világosabb fekete lett. Szóval akik feketére szeretnék festeni, elöbb jól gondolják meg mert soha az életbe nem fogják tudni eltűntetni (kivéve ha megvárják míg lenő..vagy 0-ás gép ;) :D)

Amúgy a szőkítés tényleg nagyon roncsolja a hajat, én a helyedben nem merném megcsináltatni, félnék hogy nem marad hajam. De próba-szerencse :P

2009. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!