Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és barnahajam...

13 éves vagyok és barnahajam van de nagyon be szeretném festeni vörösre de a szüleim nem engedik . Hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. A festés tönkre teszi a hajadat.
2011. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos . Barátnőmnek sem tette tönkre.
2011. nov. 17. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Tönkreteszi a hajad.

Figyelj, most lehet hogy így gondolod hogy jó lenne, de később lehet megbánod..no meg a barátnőd hány éves hogy festi a haját?o.O

12L

2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom barátnőd sem festi a haját 5 éve. xD Majd akkor beszélj ilyeneket. :P Meg még csak a festés hagyján, de a barnát valószínűleg előbb le kéne szívatni, aztán festeni.

Ennek az árára valót se te keresnéd meg, pedig az havonta több ezer forint, az otthoni festegetés meg olyan is gyakran, főleg vörösnél.

Sehogy nem tudod őket meggyőzni szerintem, talán azért nem engedik, mert ők tisztában vannak azzal, amivel te nem: hogy idiótán néz ki egy gyerek, aki nagynak próbál látszani. Jegeld a témát 2-3 évre, akkor majd talán már megengedik, és nem kell napokat nyafogni, hogy anyaaaaaaaaaaaaa léccikeeeeeee. xD

2011. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Anno én sem tudtam őket rávenni. 16 évesen születésnapomkor festhettem be először a hajam. Én is barna hajú vagyok és feketére festettem. Várj türelmesen. Csak ennyit tudok javasolni. Vagy pedig festés helyett színezővel fest be. Az 24 hajmosás után kijön. Ezt tudom még mondani. Ha elmondod nekik hogy csak 24 hajmosásig tart akkor lehet belemennek.
2011. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hümi ***** válasza:
anno még nekem se engedték.. de nem bánom mert régen sokkal másabb ízlésem volt :D várj még a hajfestéssel, ha öregebb leszel és őszülsz majd úgyis állandóan festeni kell majd... jó addig sokan nem várnak mint ahogy én se, először inkább a színezést próbáld ki
2011. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!