Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen vitamint szedtek?

Ti milyen vitamint szedtek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem nagyon gyengek a kormeim es a hajam is nagyon gyorsan toredezik, a manikuros mondta, hogy ez osszefuggesbe van, azaz valami vitaminhianyom van. Nektek mi valt be? Tudnatok ajanlani valami vitamint, esetleg korom- es hajvegapolot?


2011. nov. 11. 16:19
 1/7 LadyLee ***** válasza:
Forcapil tabletta - nekem az nagyon bevállt, olyan acélos körmöket csinál, hogy ha megnöveszted egy kicsit, eljátszhatod az Ollókezű Edward főszerepét.
2011. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:
Hátránya, hogy kicsit drága, bár a Revalid, Biovanne, stb. se olcsó és azoknál én semmi hatást nem tapasztaltam.
2011. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
C Vitamin, Sörélesztő, Béta Karotin. könnyebben fog a szoli, gyorsan, szépen nő a körmöm és a hajam, a bőröm is szép.
2011. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dm-es Das Gesunde Plus hajvitamint szedek. 899 Ft 2 hónapra, és ugyanaz van benne szinte, mint a drágábbakban.
2011. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LadyLee ***** válasza:
A Das Gesunde Plus tényleg jó ár / érték arányban.
2011. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Das Gesunde Plus szintén. Biovanne meg a Revalid nem vált be. És drága.

Most gyerek vitamin komplexet és az is jó :)

2011. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat:)
2011. nov. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!