Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arcbőrre szedtek...

Pattanásos arcbőrre szedtek valamilyen vitamint, kapszulát? Régóta pattanásos vagyok, hormonzavar miatt. És csak fogamzásgátlót szedek hogy tisztuljon.

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is helyrehozta az arcomat a fogamzásgátló viszon tönkre is tett, mert májfoltos lett. Sztem még roszabb lesz az arcod ha esetleg vmikor abbahagynád a tablettát mert a nélkű is montad hogy hormonzavarod van és a tabéetta felborítja a normális hormonháztartást.

Ha a gyógyszer melett szeretnéd még kezelni a pattanásokat nem vitamintablettát ajánlok, mert aqz +méreg a szervezetnek, hanem az Ilcsi kozmetikumokat,

Nagyon szépen helyre ragta az arcomat. Ugyanis miután abbahagytam a tabletta szedését az hangyán hogy kijöttek a pattanások tehát csak addig jó míg szedi vki, hanem 1 év kelett mire helyreállt a hormonháztartásom+ májfoltok is jöttek ki, ami ennek a sz_r készítménynek köszönhetek + fel se tüntetik a mellékhatáok között, de utánnajártam ez biztos.

Mert a tabletta szedése előtt nem volt májfoltos az arcom, utánna jött ki.

Na a lényeg, hogy Az ilcsi kozmetikumai nagyon jók és nagyon sokfajta arcproblémára nyújtanak megoldást,és megfizethetőek is,

www.ilcsi.com katt rá és nézegesd a termékeket:)

2009. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok az elgépelés bocsi:)
2009. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én alga kapszulákat szedek, dmben lehet kapni, szerintem hatásos
2009. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a bőrgyógyász sotret kapszulát írt fel és az összes eltűnt és már a chips és társai sem "ütnek ki"

de azért menj el orvoshoz ő megmondja

2009. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!