Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A beszamolok.com oldalon lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beszamolok.com oldalon lévő lányoknál mennyibe kerülne körülbelül 1 óra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eltérő, átlagban lennék kiváncsi.
2011. máj. 7. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt, akivel lenne, és kész. Amúgy 20.000 körül is lehet, de 5.000 is mindenkinél más. Ha nincs elég pénz, akkor meg mondod, hogy bocs nem alkalmas, majd máskor, csak érdeklődtél.
2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

e-mailon kérj ajánlatot

én kértem tavaly, 20 papírért házhoz jön az ország bármely pontjára és eltölt velem egy órácskát, amibe minden belefér a kulturáltság határai közöttt....

így írta.

És egész jó csaj volt, plusz fotógari is volt rá, szal már bánom miért nem "rendeletem" meg..:S

2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kb. 15 körül. persze aki nagyon-nagyon jól néz ki, kiemelkedően, az lehet akár 40 is.
2011. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!