Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon szőkítem a hajam és...

Itthon szőkítem a hajam és félek h sárga lesz. Vki vmi jó tipp?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szőkére van alapból festve a hajam, amit mindig fodrász csinált. Már elég rendesen le van nőve a hajam. Az eredeti hajszínem a fodrász szerint sötét szőke (bár szerintem inkább barna). De most a barátnőm rá vett, hogy majd ő befesti a hajam, szőkítővel. De nagyon félek mert pár éve anyukám rá vett, hogy majd ő befesti a hajam :D de nem szőkítő porral hanem rendes festékkel, és hát elég "pumukli fejem" lett tőle, sárga.:S Barátnőm meg van róla győződve, hogy mivel szőke a hajam így nem lesz sárga ha szőkítővel festjük, de mivel legalább 7cm-es a lenövésem én félek, hogy csúnya színe lesz...:S vki nálunk okosabb, narancssárga lesz vagy szőke? :D bemerjem vele festetni vagy inkább várjak a fodrászra...akihez még 2 hetem van...:D elég értelmetlen a fogalmazásom de rem. megértitek..:D
2011. nov. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan befestheted.
2011. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán bevállalhatod, a szőkítőtől biztos nem leszel sárga 1 azért mert eredetileg világos a hajszíned 2 csak a lenövést festitek be és köztudott hogy ott szedi ki legszebben.
2011. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát befestettük...nem erre a színre számítottam...egyenlőre még szoknom kell azt hiszem, csukja nélkül pár napig elsem tudom képzelni h utcára menjek. De rajtam kívül mindenkinek tetszik...:D köszi a válaszokat! :)
2011. nov. 13. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!