Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 3 éve feketére festettem a...

Kb 3 éve feketére festettem a hajam majd hajradírral leszedte a fodrász de most tiszta folt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a teteje vöröses szőke középen barna legalul fekete, majd tavaszra el akarom érni a szőke hajszínt de nem tudom világos barnát/ közép barnát tegyek rá vagy inkább sötétszőkét,hogy egyre világosabb legyen?segítsetek:(

2011. nov. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor kérdezném jogosan azoktól az emberektől akik azt mondják menjek fodrászhoz, hogy miért ne otthon szőkítsem magam ha ugyanazt az eredményt érem el mint a fodrász, sokkal kevesebb pénzért? Mindegy.

Mindenképpen sötétszőkét fess rá! Igaz nem fog sokat változtatni a külsején, de ha befested sötétebbre akkor újra a feketénél tartasz majd. Kizárt hogy tavaszra teljes szőke leszel, az alja nagyon nehezen fog világosodni(!) és akkor se szőke lesz, mert addigra letörik úgy tönkre fog menni... :/ Én a helyedben kicsit vágnék a végéből és onnan folytatnám tovább. Ne feledd a hajápolást!!! Sok sikert, nehéz művelet lesz!

2011. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor most kb fél évig gázul fog kinézni a hajam:D igen gondoltam a vágáson csak annyira nincs szivem...de muszáj lesz, köszi!de ezt a vöröses barna akármit befogja a sötétszőke?:/
2011. nov. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!