Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » úristen hullik a hajam . MIt...

úristen hullik a hajam . MIt csináljak? Félek

Figyelt kérdés

A megszokottnál több,szitne mindig jön ha húzom:(((

mit lehet tenni,eddig ilyet még nem tapasztaltam.

most vagy van vmi bajom vagy a természetes őszi "vedlés " miatt van


2011. nov. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
legtöbbször az váltja ki ha valamilyen gyulladás van a szervezetedben. pl mandula gyulladás vagy hasonlók. menny el egy vérvételre, és megmondják.:)
2011. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen, valószínű azért mert ősz van de más oka is lehet pl. túl sokat fogod össze a hajad
2011. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyém is nagyon hullik, már vagy egy éve, kb. fele olyan sűrű mint tavaly ilyenkor. és az a legrosszabb hogy nem lehet tudni mitől, mert változatosan táplálkozom, vitamint is próbálok szedni, de semmi sem segít. Máshol bezzeg van elég szőröm.. azt meg szedhetem:S
2011. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úr Isten ! Ősz van, nyugodj meg!
2011. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem cólát kell folyton inni hanem vitaminokat is. De nem csak 1 faja van ám...
2011. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a hajad besokallt a szintetikus sampontól, hajhaboktól, pakolásoktól. próbáld ki a házi tojássampont!

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

coca colára gondolsz?azzal max csak a vízkövet oldom ...

mindenesetre ilyen bogyókat biztos nem fogok szedni,inkább próbálom egészséges táplálkozás útján bevinni ezeket a vitaminokat.Pedig mindent eszek ami jó a hajnak.remélem csak az ősz miatt van.

2011. nov. 7. 15:14
 8/8 A kérdező kommentje:

csak egy sampon használok

amúgy már kipróbáltam a tojássampont ,nagyon rossz nem tisztítja meg a fejbőrt olyan hatékonyan és olyan büdös marad a haj ,szóval nekem nem vált be.

2011. nov. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!