Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? :S

Mit csináljak a hajammal? :S

Figyelt kérdés

mindig hülyén áll


anyámék nem vesznek hajvasalót,szóval az kilőve


hajhabot is szoktam használni,de még úgy is összevissza áll :S


mert olyan,hogy hajmosás után még egyenes,jól áll,utána pár óra múlva,vagy esetleg ha kibírja,akkor másnap reggelre lelapul a fejemre,és a vége meg így kiáll


és nagyon durva,van,hogy ráfújtam vagy fél doboz hajlakkot,és közbe így befelé fésülgettem,hogy ne kifelé álljon,de ez sem használt..


és néha,mint pl ma este is vigyáztam,hogy nehogy úgy feküdjek,hogy elaludjam vagy valami,úgyhogy most valamennyire egyenes maradt,de elmentem zuhanyozni,és felgumiztam,5 percig zuhanyoztam,mire kijöttem,már megint így kifelé állt,gondolom a hajgumi miatt


pedig próbáltam minél lazábban összefogni,hogy ne szorítsa,de még így is beállt ilyen hülyén


miért ilyen a hajam?


a legrosszabb az,hogy most pont ilyen nyakig érőre lett levágva,csakhogy rohadtul ronda vagyok az ilyen rövid hajjal,hátulról úgy néz ki a fejem,mint egy fiú,aki nem vágott hajat vagy fél éve...


és növeszteném,de egyszerűen nem nő


mit csináljak?


2011. nov. 13. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem azért lapul le mert zsíros?..fond be és legyen hullámos vagy tűzd fel..nézz videókat youtubon..van sok olyan vidi ami bemutatja a haj elkészítését..használj zsírosodás elleni sampont és azt a push-up-osat..most nem tudom mi a neve.. azt tudom hogy swarckopf-shauma és zöld azt hiszem de több fajta van. a legjobb megoldás ha felkötöd magasra vagy ha feltupírozod egy kicsit..:)..
2011. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi


nem zsíros,pont az hogy száraz,csak lelapul


felkötni meg nem tudom normálisan,mert a nyakamig ér,úgyhogy...:S


de amúgy a tupír jó ötlet :D

2011. nov. 13. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért áll kifelé, mert a nyakadig ér a hajad... Befelé sehogy sem fog állni, amíg ekkora (:
2011. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok..amikor nekem a nyakamig ért akkor nekem is kifelé állt..úgyhogy hajvasalóval kifelé is csavartam hogy nézzen ki valahogy..és mivel tépett volt a felső tincseket is..kicsit manós beütése volt de a többieknek tetszett..:D..
2011. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tök furi..a másodikkal ugynannyi a százalékunk..xd..:D..első voltam..:D..
2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

xd tényleg :D


nekem nem tépett de az a manós haj szerintem is tök aranyos :P

2011. nov. 13. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!