Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami baj a hajammal,...

Lesz valami baj a hajammal, ha minden nap mosom?

Figyelt kérdés
.....
2011. nov. 11. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
fél nap alatt zsíros lesz
2011. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is minden nap mosom. Bár az én max. 5 mm-es hajamnak nem tud sok baja lenni.
2011. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
zsírosodni fog, de nagyon durván.
2011. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LadyLee ***** válasza:
Nekem is nagyon zsírosodik - egy időben minden nap mostam, manapság csak mindn második nap. Egyáltalán nem vettem észre, hogy jobban zsírosodott volna akkor, amikor gyakrabban mostam.
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hullani fog és zsíros lesz.
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Évek óta mindennap mosom, és semmi baja, sőt előtte korpásodott, ez megszűnt. A lényeg, hogy ne dörzsölgesd a fejbőröd,(mert így úgysem kell fél kiló koszt lemosni róla) csak oszlass el egy pici sampont, és nem szabad nagyon meleg vízzel öblíteni, az csak túlszárítja.
2011. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hullani nem fog, és nem feltétlenül lesz zsíros sem, mivel nem attól zsírosodik, hogy minden nap mossuk, hanem az erős dörzsöléstől hajmosáskor. De azért moshatnál inkább kétnaponta.
2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha hajmosás közben sok hajad jön ki amiatt ne aggódj mert azok pár napon belül úgyis kijöttek volna szóval hullani nem fog csak zsírosodni ha abbahagyod a mindennapos hajmosást mert már hozzászokott a hajad meg lemosod róla mindennap a koszt a sok szar port szóval sztem semmi bajod nem tőle
2011. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenkitöl
2011. dec. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!