Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb izzadásgátló...

Melyik a legjobb izzadásgátló dezodor?

Figyelt kérdés
Többfélét kipróbáltam már (24, 48 órán át véd az izzadástól) egyik se vált be. Melyik a legjobb? Ti mit használtok? Elég irritáló és kínos tud lenni a pisztolytáska...
2011. nov. 13. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb a legrosszabb, abba nem halsz bele. Az izzadásgátló dezodor alumíniumszármazékot tartalmaz. Eltömíti a pórusokat, így gátolja az izzadást. Felhalmozódik a szervezetben és mellrákot okozhat. Férfiaknál és nőknél egyaránt.
2011. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg: ha mindenképpen muszáj, natúrkozmetikumot használj. Nem olyan hatékony, de legalább veszélytelen.
2011. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg kínos. Márkanevet ide nem írhatok a reklámtilalom miatt, de vannak egészen jó izzadásgátlók.


Keress rá a neten, ill. használj babahintőport. Nekem nő létemre (és sovány létemre) sokszor vannak hónaljfoltjaim, amelyek miatt nagyon erősen szégyenkezem, de tenni nem tudok velük semmit. Mindent kipróbáltam, amit csak lehet, egyedül a botoxot nem - azt nem szeretném.


Van egy nagyon jó tippem: vannak már olyan kis betétek, amelyeket kifejezetten erre a problémára fejlesztetek ki: amikor az ember nagyon cikis helyre megy (opera, előadás, fellépés, valami fontos vizsga stb.), akkor indulás előtt beragaszt egy kis betétet belülről a hónaljba a ruhába, (ujjatlan ruha kivágásába is lehet) és az issza fel a nedvességet. Abszolút diszkrét, nem látszik, és a problémára is nagyon jó.


(A "pisztolytáskát" egyébként nem a comb külső felén levő plusz hájra szokták érteni?)

2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a foltok ellen nagyon bevált a Solutio Antisudorica, amit gyógyszertárban lehet kapni.

Ez is alumínium tartalmú, tehát akár okozhat rákot is, de én azzal nyugtatom magam, hogy legalább nem fogok izzadni a kemo közben, hihihi :)

Fürdés után, a teljesen száraz hónaljat (vagy bármilyen testrészt) kell áttörölgetni vele, az elején 1-2 naponta, majd később elég 1-2 hetente 1x és egy idő után teljesen megszünteti az izzadást.

Tök érdekes, mert az izzasztó szitukban attól még úgy érzem, mintha full megizzadtam volna, de tök száraz a hónaljam!

2011. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem. nekem igazából nem is a büdöséggel van gondom mert büdös az soha nem vagyok, csak eléggé idegesítenek a foltok :S
2011. nov. 14. 16:20
 6/6 anonim válasza:
certain dri
2013. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!