Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden este kenjem be arckrémm...

Minden este kenjem be arckrémmel az arcom, tisztítás után? Vagy néha hagyjam "lélegezni"?

Figyelt kérdés
Használok rá sminklemosót, arctisztítót, és tonikot. 5-6 naponta pedig pórustisztító bőrradírt. Alapozót nem használok, kerülök minden olyat, ami eltömítheti a pórusom. Elég könnyen kiszárad az arcom. Ha hetente 1-2 napra kihagyom a hidratálást, szebb eredményt érhetek el? Gondolok ezzel arra, hogy ilyenkor hagyom lélegezni.
2011. nov. 14. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
én argánolajos éjjeli krémmel szoktam este, reggel pedig a reggelivel. nekem bevált :)
2011. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a krém nem zsíros a bőr tud lélegezni.A hidratálás épp azért fontos,mert folyamatos.A krém a szennyeződésektől is véd.
2011. nov. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!