Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres bőrre mi a hatásos...

Mitesszeres bőrre mi a hatásos tisztítás?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég mitesszeres a bőröm, de mindenhol.. az arcomtól a fenekemig... nagyon tágak a pólusaim és még alapozót sem használok, hogy ne tömődjenek el még jobban.

Bőrgyógyásznál már voltam, kaptam alkoholt rá és kenőcsöt... hónapokig használtam majdnem félévig, és semmi változás nem történt. Azt mondta gyógyszert kell majd szednem, de én nagyon gyógyszer ellenes vagyok, és eddig MINDIG akármilyen betegségem volt (pedig sok volt) meggyógyultam nélküle.

Valami természetes gyógymódot szeretnék találni a problémámra, remélem tudtok segíteni :)


2010. márc. 15. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy érzékeny a bőröm.
2010. márc. 15. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az alapos tisztítás,arctej,tonik,arcradír és hidratálókrém.A tisztításhoz szőlős,uborkás arctejet válasz.A tonik ne tartalmazzon alkoholt,heti 2-szer radírozd a bőröd,de inkább enzimes legyen,mint mechanikai.Tisztítás után helyileg használhatsz 3%-os hidrogén-peroxidot.
2010. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző válasz nagyon hasznos volt!

De ha már ennyit küszködtél a bőröddel, akkor szerintem érdemes lenne elmenni kozmetikushoz, hogy tisztítsa ki alaposan. Ő a pórusösszehúzást is megoldaná.

2010. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Voltam már, de nem bírom ki, nagyon fájdalmas. Sajnos kénytelen leszek elmenni megint.

Ami azt illeti, én mindennap bőr radírozom és tonikozom, ennek ellenére a bőröm változatlanul ilyen... volt amikor kitisztult, de olyan gyorsan mitesszeresedik, hogy (számomra) képtelenség mindig tisztán tartani :(

2010. márc. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!