Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahol kifejezetten...

Lehet valahol kifejezetten férfi kézkrémet kapni?

Figyelt kérdés
Arckrém, lemosó, testápoló van, de kézkrémet nem találtam.
2011. nov. 17. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek miben mások mint a női? Vagy kézkrémből van egyáltalán kifejezetten női?
2011. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beírtam google keresőbe, h férfi kézkrém. Ezek az első néhány találat között voltak: [link]

[link]

Egyébként én sem hinném, h hatalmas különbségek lennének a férfi- női kézkrémek között.

Szóval olyat keress, aminek nem túl feminin a csomagolása és nem illatosított. Pl. a Neutrogena kézkrémek között van ilyen.

2011. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NIVEA for MEN
2011. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de teljesen felesleges. Az expasim pl atrix kézkrémet használt, ezekből nincs külön férfi és női, bárki használhatja. Az emberek bőre nagyjából egyforma, hidratálás szempontjából meg aztán teljesen, nem kell külön for men feliratú mindenből.

Amúgy pl a múltkor összehasonlítottuk a sima fehérdobozos nivea testápolót (azt, ami nincs külön illatosítva) a for men-nel és szerintem teljesen ugyanaz van benne, csak az utóbbi többe kerül. Dehát a férfiasság pénzbe kerül :D

2011. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy férfi vagy nő vagy a bőröd sejtjei és vastagsága ugyan az...
2011. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Végül tényleg sima Nivea Q10-est vettem (apukámnak egyébként).

2011. nov. 18. 09:07
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk a szőrtüszők, verejtékmirigyek, illatmirigyek száma eltérhet a két nem között, de mindegy. (Bár ez egyénenként is változik, de azért egy férfi szőrösebb, mint egy nő és többet is izzad.) Szóval azért nem teljesen ugyanolyan a férfi és női bőr. Ettől függetlenül szerintem is mindegy milyet veszel. Ami nem mindegy, és sok férfi használja, a 2in1 tusfürdő/sampon kombó. Na, az nem jó. Nekem biológus mondta -tehát szakember-, hogy nem egészséges ugyanazt használni hajra és bőrre, mert eltérő a pH optimumuk.
2016. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!