Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy kifejezetten jóképű és gazdag férfi átlagos külsejű de éles elméjű lányt választ, a sok gyönyörű lányok helyett akik meg őt egyfolytában körbe zsongná?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Majd egyszer nálad is eljön az az idő, mikor nem a külső lesz a domináns párválasztáskor.
2011. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden férfi szereti a szép,de buta nőket,akik kihasználják őket....
2011. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert valószínűleg azt a pénzt, amiből jól él ő is kemény munkával szerezte meg...Nem mellesleg egy nőnek nem csak csinosnak kell lennie...ha mellé tök buta, akkor halott ügy számomra is...


Jómagamat tudom csak felhozni példának... én is ismerek rengeteg ,,dögös" lányt a környezetemben, de nem érdekelnek mert tudom, hogy nem értenék szót vele... Így lehet, hogy a mások számára kevésbé csinos, ámbár intelligens lányokat részesítem előnyben... Ők is ugyan úgy emberek...nekem valójában ők tetszenek. Számomra az első amikor meglátok egy lányt, akkor először az arcát nézem...nem pedig a seggét vagy épp a mellét... majd ha számomra szimpatikus a hölgy, akkor egy rövid kis beszélgetés után eldől, hogy valóban olyan, mint amilyennek gondolom és van-e jövője a dolgoknak vagy sem...

2011. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert az "átlagos" lány iránt érez valamit? Csak külső alapján választani párt butaság...
2011. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert nem külső az elsődleges szempont mindenki számára...?
2011. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tán mert a szépség előbb elkopik, mint az ész...
2011. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert férfiból olyan is van, akinek nem a külső a legfontosabb.
2011. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem utolsó sorban okos is lehet az illető férfi nem?

ha megteheti, hogy válogasson és van elég esze akkor nem fog összejönni egy öntelt lánnyal akinek a pénz az első. mert azért a gyönyörű lányok nagyrészt ilyenek. és azt még ne felejtsük el, hogy kinek mi a gyönyörű? csak a magam példáját tudom ismételni. ismerek egy lányt akiért odáig vagyok, csodálatos. viszont a legjobb barátom azt mondja rá, hogy egy szürke kisegér. kinek mi a szép.

2011. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szèp, de buta lànyok szàmomra nem noiesek, hanem libàk. Egy okos làny sokkal noiesebben tud viselkedni.
2011. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Just A. Guy ***** válasza:
90%
látom szerencsére nem vagyok akkor egyedül (mármint a hozzászólókhoz viszonyítva). Nemrég lehülyéztek, mert azt mondtam h nem jövök össze olyasvalakivel akivel nem lehet normális dolgokról beszélgetni, és le lettem szólva h " a nőkkel nem beszélgetni kell". a külső is fontos, de nem ellensúlyozza a hülyeséget. Aki meg szép és okos is, na az az elérhetetlen. 19/F
2011. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!