Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek Dermofil pasztatos es...

Akinek Dermofil pasztatos es Aknesoltol jott rendbe a bore: utana mennyi ideig hasznaltatok meg ezeket? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés

En masfel honapja kezdtem hasznalni es azota teljesen letisztult a borom. Szeretnem, ha igy is maradna. Hasznalni kell ezutan is ezeket, csak ritkabban? Mennyire ritkan?


Az elso ket hetben minden nap hasznaltam mindkettot, majd a dermofilt csak 2 naponta, aknesolt naponta egyszer, most mar heti ket alkalommal rakok fel dermofil pasztat, aknesolt kb 2 naponta hasznalok.

Ezt igy kell tovabbra is, vagy elhagyhatom?


Azert kerdezem, mert kulfoldon elunk, itt ezeket nem lehet kapni, de jonni fog latogatoba a baratnom es nem tudom, hogy hozassak-e vele, vagy mar nem lesz ra szuksegem.


2011. nov. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak Aknesolt használok, használ is, de mégse az igazi.

Én is kipróbálnám a kettőt együtt, hátha...

Hogyan kombináltad a kettőt? Mikor melyiket kented magadra stb.? Köszönöm

2011. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Dermofil pasztat mindig estenkent tettem az arcomra.

Csak sima szappanos meleg vizzel mosakodtam, utana jott a dermofil paszta 20 percre, lemostam es attoroltem aknesollal. Reggelente arclemoso hasznaltam, utana dermofil pasztat.

Ez ment kb ket hetig.

Arckremet nem hasznaltam ebben a ket hetben, nagyon szaraz lett a borom, de megsem kentem inkabb ra semmit, mert nem pirosodott ki, nem hamlott, viszont nem jottek uj pattanasok, ki akartam varni, amig a regiek is eltunnek. Nem is alapoztam, pudereztem, semmi.

2 het utan csokkentettem a dermofilt ugy, hogy masnaponta hasznaltam csak, az aknesolt pedig naponta egyszer, reggel.

Ekkor mar visszatertem az arckrememhez is es nem lett gond, tovabbra sem jottek pattanasok.

Es azota sem. Pedig mar tul vagyok azota a masodik mensin is, mensikor pedig korabban nekem nagyon-nagyon durva lett az arcom, tele volt pattanassal. Most meg kb csak egy pici mutatoba.

Jah, ha nagy ritkan kijott egy (kb 3 volt az elmult masfel honapban), akkor ejszakara raktam ra a pasztabol es rajta hagytam reggelig (de csak a pattanason). Reggel pedig lekentem teafaolajjal. Vissza is huzodott.


De jarok kozmetikushoz is tisztitasra havonta egyszer, bar ez inkabb csak a miteszerek ellen jo, mert korabban is jartam es a pattanasok a kezelestol nem szuntek meg, jottek ujak folyamatosan.


Most nagyon orulok, hogy vegre ismet normalis a borom, soha nem volt velem gondom, meg tinikoromban sem igazan. Viszont szultem 2 gyereket es a masodik szules utan nagyon felborult valami, azota kuzdok a pattanasokkal es mar rengeteg penzem elment a kozmetikumokra, de a helyzet mindig csak rosszabb volt. Masfel ev utan jutottam el oda, hogy kiprobaljam a dermofilt es az aknesolt egyutt. Megerte.

2011. nov. 18. 23:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a masodik mondatomat javitom. Reggelente arclemosot hasznaltam, utana AKNESOLT.
2011. nov. 18. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtad:) Én fiú vagyok egyébként. Jártam bőrgyógyászhoz is, de azok a kenőcsök nem nagyon váltak be. Aztán elkezdtem az Aknesolt használni. Kezdetben reggel és este is bekentem vele az arcomat. Mostanában van, hogy kimarad 1-1nap és reggelente már nem is használom. Viszont még mindig nem jött rendbe teljesen az arcom, igaz a pattanások szinte "elmúltak", de még mindig akad elvétve.

Kipróbálom én is ezt a Dermofilt, hátha segít:) Arctisztításra meg citromfű szappant használok.

Köszönöm ismét:)

2011. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17L vagyok. 13-14 éves koromban nagyon durva volt az arcom, egyszer elmentem kozmetikushoz, és ő ajánlott egy ilyen bőrjavító vagy milyen kapszulát. Azt szedtem egy hónapig, és azóta már teljesen szép az arcom, persze néha előjön 2-3 patti. Ha épp van itthon Aknesol, akkor azt minden nap használom, reggel, este, Dermofil pasztát egy héten egyszer szoktam.
2011. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!