Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat mivel tudom...

Ricinusolajat mivel tudom lemosnia szempilláimról és hogyan?

Figyelt kérdés
Bekentem őket ápolás gyanánt, de ugye az olajat a víz nem oldja, szembe nem kerülhet, mert vakságot okoz...van ötletetek, hogy kell szakszerűen lemosni, hogy ne menjen a szemembe és főként mit használjak?....
2011. nov. 19. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát....jó kérdés :/ én szappant használnék,úgy,mintha a spirált mosnám le
2011. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom te milyen ricinusolajat találtál, de nekem lejön sima vízzel, sőt mivel esténként szoktam felkenni, reggelre lekopik. Az meg hogy vakságot okoz hülyeség, másfél éve használom, többször ment bele a szemembe, mégsincs semmi baja és ugyanolyan jól látok.
2011. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ok, akkor remélem sminklemosó vagy arctisztító tej oldja...Bár nem tudom, hogy le kell-e egyáltalán mosni...


Első!!!! figyelj, szerintem rohadtul nem jó ötlet szappant használnál arc és sminklemosáshoz, nagyon tönkreteszi a szemed környékén a bőrt. Kivétel a kecsketejes szappan. Szóval tudom, hogy nem kérdezted, de a szappannál bármi jobb talán:(

2011. nov. 19. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:

öhh :O


pedig én mindig a tonikot meg az arclemosót is szappannal mosom le,mégse lett eddig baja a szememnek :| mármint így körülötte a bőrnek sem


és remélem,nem is lesz :)

2011. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem bántásból írom. Majd 10 év múlva látszik meg. Hidd el, hogy a sima szappan nem jó erre a célra. Igen, most 10enX évesen nincs bajod meg 20 évesen. Majd 35-40 évesen annál több lesz-. Mindegy te tudod, ez csak egy tanács volt, esetleg olvass utána neten.-
2011. nov. 19. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:

ööö nem tom


a nővérem is mindig is szappannal mosta az arcát és most 26 éves és neki még mindig nem látszódik meg....bár ki tudja :D

2011. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kérdezőnek, tényleg nem a legjobb a szappan erre, szerencsétek van, hogy eddig nem látszott meg a bőrötökön:D
2011. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én csak segíteni akartam!! Nem 26 éves korról beszélek, hanem majd 36 évesről, amikor még szuper jó nők lehetnétek de a sok szappantól úgy néz ki a szemetek, mint nagyanyámnak. Olvass utána de tényleg. Az összes sminkes oldal írója kiugrana az ablakon, ha megtduná, hogy létezik olyan ember aki szappannal mossa le a sminket..nem beszélve bőrgyógyászokról..stb. Van a Müllerben Cadea Vera márka, DM-ben Balea többfajta sminklemosó, igazán csak 400-600 ft körül vannak és nagyn sokáig elég a mennyiség, szóval ha jót akarsz magadnak vegyél egy olyat és azt használd. Ez csak jótanács....
2011. nov. 20. 01:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár nem a kiírt kérdéshez kapcsolódik, de én is szappannal mosom az arcom. Bármilyen lemosót, tonikot használtam, még a leghipoallergénebbtől is volt valami baja a bőrömnek. Leginkább a pattanások. Most 32 éves vagyok, több éve napi kétszer (!) szappannal mosok arcot, és semmi baja nincs. A szappanban ráadásul nagyjából tudom, hogy mi van. Az arclemosókat gyártók lényege, hogy minél több terméket adjanak el. Minél olcsóbban, minél "hatásosabb" szerekkel. Ráadásul szappant már régóta használnak a nők, arclemosókat azért annyira régen nem.... De mindenki döntse el, neki és a bőrének mi a legjobb.
2011. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát biztos nem a szappan.
2011. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!