Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A head&shoulders női sampon?

A head&shoulders női sampon?

Figyelt kérdés
vagy jó férfiaknak is?
2011. nov. 20. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettőnek jó
2011. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem rontott a hajamon korpásabb lett tőle a hajam és rajtam kivül másoknak is hallottam sok embertől hogy nem használ.Szerintem ne vegyél.:S De hogy a kérdésre is válaszoljak igen férfi is.:)
2011. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél,nekem is jobban rontott a helyzeten és jobban is viszketett a fejbőröm tőle. Nem ér semmit.
2011. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és nekem tökéletesen bevált, minden hajproblémámat megszüntette. Hozzáteszem nagyon erős a hajam, valószínűleg bármit tehetnék vele semmi nem tenné tönkre.
2011. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sz@r!Nekem nem volt korpás a hajam sose de mondom kipróbálom milyen,na korpás utána sem lett, de nem bírtam kifésülni se vizesen, se szárazon.Ráadásul egy nap múlva zsíros lett...pff gagyi
2011. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:37: tehát jól értem, korpás hajra való sampont használtál NEM korpás hajra és a végeredménnyel nem voltál elégedett, ezért a sampon sz@r?
2011. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem tök normális sampon

amióta az eszemet tudom az egész családom használja és semmi ismétlem SEMMI rossz hatást nem tapasztaltunk...

amúgy aki mondta hogy nem tudta fésülni meg ilyenek ha nem 2in1 eset veszel akkor lehet hogy kondicionáló nélkül használtad és azért az az eredmény...

2012. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!