Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta Haj megéri beválallni?

Raszta Haj megéri beválallni?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) F/16 Raszta Hajat akarok magamnak mi a véleményetek a raszta hajról? Mint lányok mint fiúk, most december be csináltatom meg, eggyesek azt mondják nekem nem fog jól álni mások hogy jól nemtudok dönteni és itt most nem az a lényeg hogy hogy nézek ki (és mutassak egy képet magamról) hanem hogy alapból mi a véleményetek a raszta hajról :) Köszönöm a választ előre is
2011. nov. 20. 18:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Privátba küldhetek azért képet : ) hogy azért mégis képet fessetek rólam
2011. nov. 20. 18:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, és nem hiszem, hogy kezdenék olyannal, akinek ilyen haja van. Messze áll az én stílusomtól az reggae-s dolog.
2011. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az ilyen reggae-s*
2011. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne érdekeljen hogy mások mit mondanak! (nem azt mondom hogy ne hallgasd meg őket) Ha te jól éreznéd magad ezzel a frizurával, teljesen nyugodtan :)
2011. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztató szavakat utolsó kommentelönek :)
2011. nov. 20. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Én Subscribe-fan vagyok, ezért bírom a rasztás srácokat, bár nekem soha nem lesz ilyen hajam.
2011. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok. Amúgy hogy lehet mosni a rasztahajat?
2011. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 hetente kell mosni a raszta hajat ugyan ugy mint más :) sanponnnal átkell kenni a raszta tincseket és a fejbörbe bele maszirozni kb ennyi de a hajat rákell szoktatni a 2 hetente való mosásra
2011. nov. 21. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem tetszik. :)

ha van rá elég időd, bevállalhatod, de marhára időigényes...többet kell vele foglalkozni, mint a normál hajjal...nagyon sok meló van vele. de megéri, mert ha szép, és ápolt, akkor jól néz ki nagyon szerintem :DDD (nekem is voltak rasztáim...nem az egész, de volt)

2011. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen : ) megtudod mutatni milyenek voltak? privibe?
2011. nov. 25. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!