Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás után borotváljam le...

Epilálás után borotváljam le a lábam?

Figyelt kérdés
Miután leepiláltam a lábam (epilátorral) borotváljam le ,hogy ne nőjjon befele a szőr?

2011. nov. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az epilátor elméletileg teljesen kitépi a szőrt, tehát nincs mit borotválni.

Vegyél olyan testápolót, ami kifejezetten a szőrbenövés megakadályozására (inkább enyhítésére) van.

2011. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt oldavtsam itt ,hogy azért nő befele a szőr mert nem tudnak kibujni az elhalt hámsejtek miatt,es a borotva viszont azokat is leszedi

Ezek szerint es nem igaz?

2011. nov. 20. 21:42
 3/5 tekike99 ***** válasza:
100%
akkor inkább radírozás. kipróbálhatod ezt is: olivaolaj és durva szemcsés sót összekeversz és tusolás előtt ezzel dörzsölöd le a bőröd. (persze nem közvetlen epilálás után) olcsóbb, mint a bőrradír és nagyon jó. és nem, nem szárítja a bőröd :)
2011. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, radirozz.

Amit az utolsó irt, az is jó, vagy pedig vegyél egy uborka szivacsot és azzal hetente egyszer dörgöld át a tested.

És igen, semmiképpen ne epillálás után, hanem előtte mondjuk egy nappal.

Utána pedig testápoló.

L/24

2011. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam utána borotválni, de azért, mert epilátorral lehetetlen az összes vékonyka szálat leszedni, azokat csak a borotva viszi le. Így nem kell naponta borotválni, a bőröm is jobban viseli, meg nem is szúr nagyon, mikor nő vissza. Amúgy meg ilyen dörzsölős szivaccsal szoktam magam zuhanyzáskor radírozni. :)
2011. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!