Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogyan szőrtelenítet...

Kismamák! Hogyan szőrtelenítetek? Az epilálás ártalmas?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ártalmas
2011. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ártalmas?? Attól mert az ember várandós lesz nem kell még a napfénytől is védenie magát... :) Ne aggódj, nem lesz semmi gondotok belőle! Nem is értem mi lehetne :)
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is epilálok, semmi gond nincs vele.Az első terhességemnél is ezt csináltam, akkor se lett tőle bajunk.:)
2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én végig cukorpasztával szőrteleníttettem,szülés előtti héten is mentem.41.hétre szültem.

Az epilátor nem káros,de szerintem a gyantázás hatásosabb és sztem kevésbé fájdalmas.

2011. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem árt, nekem egyszerűen sokkal-sokkal jobban fáj, mint a várandósság előtt. Így borotválkozom ott, ahol nem bírom a gyantát. ;)
2011. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!