Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy dilemmában vagyok, és...

Nagy dilemmában vagyok, és holnap megyek fodrászhoz, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje oldalfrufrum van, aminek vannak jó és rossz oldalai is. Azért akartam anno frufrut, hogy ugye a patikat elfedje, de több helyen hallottam, és én is azt tapasztalom, hogy ingerli az arcomat, és miatta gyulladnak be a miteszerek. Holnap megyek fodrászhoz, és egyenlőre még nem merem rövidre levágatni a hajamat, de arra gondoltam, a frufrummal talán tudna vmit csinálni. Most kb olyan hosszú, hogy pont a szemem alá ér, ezzel már lehet kezdeni valamit, vagy inkább hagyjam az egész ötletet, és maradjon olyan, mint volt? Mert amúgy anyukám szerint most nagyon jó a hajam, és nem kéne változtatnom, de én már unom...

Huhh, nem tudom, mennyire voltam érthető...:)

A kérdés tehát tulajdonképpen az, hogy ilyen hosszú frufruval lehet-e már kezdeni valamit?

Előre köszönöm a válaszokat!:)


2011. nov. 21. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a frufru zsírosítja a bőrt:S így a pattanások megjelenhetnek :S


Szerintem növeszd meg és fogd hátra a frufrud:)

2011. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!