Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli vs ekcéma? (bővebben)

Szoli vs ekcéma? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

még nem voltam szoliban, világos bőröm van de megkérdeztem a szolis csajt és azt mondta ezek jó fajta csövek és nyugodtan befeküdhetek 6 percre, nem lesz tőle bajom. (Pénteken akarok majd menni).


Csak hát ekcémám is van, most nincs annyira előjőve, a kézfejemen de azt rendbe tudom hozni péntekre.

Csak ez milyen hatással van az én száraz bőrömre?


Barátnőmnek is ekcémája van de még jót is tesz neki azt mondta.

Anyum szerint nem kéne szalagavató előtt kipróbálni, mert kitudja... de nekem fontos lenne tényleg :/


Szerintetek?: )


2011. nov. 21. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A szoláriumok használata a kozmetikai célú felhasználás mellett ajánlott lehet olyan biopozitív hatások kiaknázása szempontjából, mint D3 vitamin-termelés, szezonális depresszió elleni küzdelem, bőrproblémák kezelése, szív- és keringési megbetegedések kockázatának csökkentése, egyes rákfajták (mell-, vastagbél- és prosztatarák) megelőzése
2011. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ! 2-3 hét alatt elmúlt ! ! !
2012. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ki volt jőve az ekcémád mikor befeküdtél szoliba?:)

Mert most nekem a kezemen kint van, de már nagyon mennék szoliba, elér rég voltam és kb. már alig van színem. :)

2012. jan. 16. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!