Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tovább a szőkítéssel?...

Hogyan tovább a szőkítéssel? Jelenleg egy szőkítésen vagyok túl (eredetileg sötétbarna, de évek óta (sötét) vörösre van festve) és a hajam jelenleg több színeben "pompázik". Linkelek egy képet, hogy milyen lenne a cél.

Figyelt kérdés

[link]


Szőkítés után 7.6 szőkével lett befestve. A töve sárgás, aztán a többi fokozatosan narancssárga, az alja pedig egészen sötét narancs.

Gondolom, jönnie kell legalább még egy szőkítésnek pár hét múlva. Utána milyen festékkel (milyen számú, márkájú, bolti v. professzionális) kenjem be? Egyáltalán hogyan tovább?

És ha elérem a célt, után a tőfestést hogyan? Szőkíteni kell mindig a tövét? Vagy ez hülyeség?


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. nov. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok idő lesz mire az egész egyszínű lesz és nem narancs. Még több szőkítés kell hozzá, nem egy.

Ez a szín elérhető simán szőkítőporral, nem fontos még utána festeni is. A tövét meg persze mindig kell szőkíteni, hiszen lenő...

2011. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért óvatosan ezzel a szőkítéssel, nehogy a hajad bánja! Szerintem menj el egy fodrászkellékes boltba aztán az eladót kérdezd meg, hogy mit tud ajánlani, aztán vegyél olyan festéket meg hidrogént. A szőkítőpor nagyon káros, tönkre teszi a hajat. Úgyhogy festéket vegyél meg hidrogént, de egy hozzáértő tanácsát azért kérd ki, hogy hány százalékos hidrogént használj a festékhez!
2011. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen színű a hajad, de szerintem nem kell még egy hidrogénezés. A wellatonnak van ilyen árnyalatú festéke, Sivaragi rózsa vagy mi a neve. Szerintem az elég erős, szóval elég az a hajadra! ja igen, utna elég a tövét festeni ugyanezzel, nem kell leszivatni.
2011. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 9%-os oxival és szőkítőporral menj még egyszer rá. Utána tegyél rá pakolás és törölközőbe hagyd hatni 20 percig, így nem megy semennyire sem tönkre a hajad. Tudom, mivel én is így szőkítettem!

Az ápolás utána nagyon fontos!

Ha még mindig vöröses, akkor ismételd meg megint egy hónap múlva, mintha hajat festenél.

Amúgy a 9%-os oxi+ egy jó minőségű szőkítő kiszőkíti egyszerre a lenövésedet is és a vörösséget is pár hónap alatt.

Én ezt tenném a fokozatosság miatt...így a hajad nem fog tönkremenni sem.

A Claudia haja olyan, mintha simán csak szőkítővel szőkítenék, úgyhogy lehet hogy csak szőkítened kell.

2011. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16.05. :

Tudnál nekem egy hajpakolást ajánlani?

2011. nov. 22. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg én L'oreal festett hajra valót használok (a használatija szerint elég 1-2 percig rajta hagyni)
2011. nov. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!