Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok, fiúk!...

Hosszú hajú lányok, fiúk! Nektek is hullik a hajatok?

Figyelt kérdés
Mikor hajat mosok, és miután törölközővel megtörölgettem, azt vetem észre, hogy nagyon sok hajam kihullik. Nektek is, vagy valami más bajom van?
2011. nov. 21. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

óó igen..ismerős érzés :D

engem is zavart, így hát beruháztam egy jó kis szépségvitaminra! én biovanne+-t szedek ez szimpla vitamin ami erősíti a hajat,körmöt nekem bevált a hajam egyáltalán nem hullik annyira, mint anno. és a legjobb,hogy egész rövid időn belül hatott. ajánlott még sok gyümölcsöt és vitamindús kajákat enni :)

2011. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok és hosszú hajam van, de nem hullik. Van egy természetes cserélődés mindenkinek, nem látom hogy annál több jönne ki.
2011. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak az utóbbi időben kezdett(ennyire) hullani, ezért félek, hogy valami gáz van.
2011. nov. 21. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Sapkát hordasz ebbe a hidegbe? Ha nem mostantól ha kimész mindig legyen sapka vagy kapucni a fejeden. Fésülködni minden nap szoktál? Mert ha nem attól is lehet hogy amit nem fésülsz ki az egyszerre jön ki hajmosásnál és igy nagyon soknak tűnik. Vagy épp stresszes időszakban vagy? Nekem attól hullott egy darabig a hajam nagyon. Egyéb ötletem nincsen, ha egyikse vitamin, vagy kérdezd ki az orvosod véleményét is.
2011. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 100 hajszál elvesztése normális.
2011. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-esen de jót mosolyogtam. Nekem eszembe sem jutna, hogy valaki nem fésülködik minden nap ;)


Előttem szólókkal egyetértve:

100 szál / nap normális

vitamin szedés nálam is bevált

ősszel-télen mindig több hullik

sapkát nem hordok a legnagyobb hidegben sem


Rengeteg, hosszú hajam van - a porszívóból mindig egész parókákat szedek ki :)

2011. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem viszont eszembe jutott h valaki nem fésülködik, mert nagyon sok olyan ismerősöm van akik nem fésülködnek...persze nem azt mondtam h a kérdező nem fésülködik vagy baj lenne ha nem, ez is egy lehetőség...
2011. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!