Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festetthaju lanyok! Nektek...

Festetthaju lanyok! Nektek nem kezdett el hullani a hajatok festes utan? En 4 honapja festem a hajam es mar hullik. Mit lehetne tenni ellene? Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
a valaszokat elore is koszonom:)
2009. aug. 24. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hullik a festéktől a hajam (decembertől festem) hát először is szigorúan betartom a 4 hetet az újrafestésnél. meg színvédő sampon. balzsam.

[link]

nézegess ezek között hátha találsz vmi neked valót :)

2009. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

koszonom:)en 2x festettem eddig be a hajam..az elso es a masodik festes kozott eltelt majdnem 2 honap...szerencsere annyira nem latszik a lenoves,mert szokere festem az amugy is szokes/vilagosbarna hajam.

arra is gondoltam,hogy esetleg a nyari napfeny artott a hajamnak,hogy hullni kezdett...plusz ugy hallottam,hogy az oszhoz kozeledve es osszel a haj sokkal jobban hullik..lehet ez is a dolgok hattereben van.

2009. aug. 24. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én öt évig festettem a hajamat és folyamatosan hullott. Mikor fekete volt akkor leginkább. Aztán meguntam, mert találtam egy régi képen, amin hatalmas dús hajam volt. Levágattam az egészet, most megnövesztem eredeti színben. Sokkal dúsabb, puhább lett, és nem is hullik úgy. Pedig semmi extrát nem használok, sokszor még balzsamot sem. Míg festettem, balzsam nélkül borzasztó fogása volt szegény hajamnak.

A hajfesték nem egy túl jó dolog a hajnak, akármilyen körültekintő vagy. Sajnos így sem, úgy sem marad olyan, mint normálisan. Mindenképp hullani fog meg ilyesmi.

2009. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve fekete a hajam és nincs semmi baja.
2009. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már két éve festem a hajam feketésvörösre...2hónapot várok a festéssel!Az enyémnek semmi baja sincs,nem hullik, puha!
2009. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6éve vagyok szőke,sötétbarna az eredeti,2dobozt használok a tövére és annyi hullik ami egészséges.Főleg hogy hosszú a hajam.De nyáron intenzívebb a hullás "vedlünk" nem csak az állatok.Én reggelente annyit kifésólök a fejemből,hogy sokszor csodálkozom hogy még van hajam!:) Ne aggódj.
2009. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én fekete hajszínezővel szoktam festeni, és még attól is hullik :S
2009. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
13:01- koszi szepen:) remelem nekem is most csak ,,vedlesrol'' van szo es nemsokara elmulik:))
2009. aug. 27. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
13:01 vagyok.Sokszor rámjön hogy félek kihullik a fél hajállományom,de mióta festem,már kihullhatott volna.:) Ugyanannyi a hajam azóta szerintem,legalábbis a mai napig csodálkoznak hogy de szép sűrű a hajam.Remélem így lesz ez után is.Szóval ne aggódj,nincs miért.
2009. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,nem írtam hogy én szoktam szedni -bioboltban,herbáriában lehet venni-szépségkapszulát,sok féle van és természetes.Jelenleg béta-karotin bogyót szedek a hajamra,és nem csak a hajmnak jó,hanem beépül a bőrbe,és könnyen barnulsz,de alapszínt is ad a bőrnek.(már aki nagyon fehér azon látszik)
2009. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!