Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől rasztásodhat a hajam?

Mitől rasztásodhat a hajam?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja..a hajam alsó felén..folyamatosan összeállnak a hajszálak...mintha vki rasztásítaná...nagy nehezen kifésülöm..de 10 perc és megint összeállnak a tincsek egy nagy kibogozhatatlan csomoba...

Hozzá kell tenni...hogy eddig 2szer lett sötétbarnára festve..de nem hagytam fennt tovább...nem vasalom..mert göndör hajam van..és eddig soha nem volt ilyen bajom vele..

Mit lehetne ezzel csinálni?


2011. nov. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0ás gép azt viszlát baj majd új lappal kezdeni mindent :)
2011. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosni próbáltad már?
2011. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...igen mosom..hetente 2szer...elszenvedek kb 1 órát...hogy azt a 2-3 tincset kifésüljem alól...aztán rá fél órára semmi eredmény..felül jó meg minden..de azok a tincsek.. mindig összeállnak.vagy nem is tudom jól leírni
2011. nov. 22. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem extragöndör hajam van, és én is találkoztam ezzel a problémával. Nekem azt tanácsolta a fodrász hogy fésülni csak vizesen, és lehetőleg ritka fogó fésűvel. Az ilyan "rakoncátlanító" meg "hajszelidítő" pakolások nekem nem használtak, én olyan balzsamot teszek rá, amit nem kell kiöblíteni, és csakis előtte fésülöm, azt sem túl gyakran, mert a túl sok fésüléstől is összeállhat.


A festéstől is károsodhat a haj, de ha nem fested minden hónapban, meg vasalod minden nap, akkor nem hinném hogy ettől van.


Ha nem múlik el mindenképpen ajánlatos lenne egy hozzáértő fodrászt felkeresni.

2011. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!