Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Ha 12%-os H2O2-t...

Fodrászok! Ha 12%-os H2O2-t veszek, azt gramm X kívánt% /% képlettel elérhetek vele bármilyen %-os oldatot? Honnan tudom, hogy ehhez még mennyi szőkítőpor kell? Ha nem leszívatom a hajat hanem simán festem, hány %-os oldatok szükségesek a színeknél?

Figyelt kérdés
És ha leszívatom a szőkítőporos eljárással, közbe már belekeverhetem a szőke festéket, vagy szívatás után?
2011. nov. 22. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene? Kicsit túlbonyolítod nem? Teljes szőkítéshez 1:3 arányban keverd össze a szőkítóport:hidrogénnel. Az hogy hány %-os oxit használsz attól függ milyen sötét a haj.

Festéket ne keverj szőkítőhöz mert a szőkítő roncsolja a pigmenteket a festék meg pigmenteket juttana a hajba szóval az egyik közömbösíti a másikat. Ha már leszőkítetted a hajad, elég a színező.


1-2 árnyalat világosítás 6%

3-4 árnyalat világosítás 9%

5-6 árnyalat világosítás 12%

Mindez natúr hajon. Már festett haj esetében teljesen más a helyzet.

2011. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És már festett hajon ,pl barnán hogy kel eljárni?
2011. dec. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!