Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden nap megeszek egy...

Ha minden nap megeszek egy kocka élesztőt (50 gramm) az mennyira hatásos pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos tele van velük a mellkasom, a vállam és a hátam.

Az arcomon alig jönnek ki...


2010. jún. 16. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég meg ne egyél egy egész kockát!!! Egy körömnyi bőven elég!

Amúgy talán hatásos, talán nem. Ha genetikai okok miatt vannak, akkor semmi nem segít nem akarlak elkeseríteni. De ártani nem árt. (Csak annyit egyél amennyit írtam!)

2010. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem élesztőt ettem, hanem élesztőtablettát vettem a patikában. Elszedtem egy dobozzal, nálam csodálatos változást csinált! :)) Plusz mellette kevesebb zsíros, fűszeres ételt ettem, és a húsfogyasztást is mérsékeltem. SZinte teljesen kitisztult a bőröm 2-3 hónap múlva. Ajánlani tudom!!!! De napi egy kocka élesztő az brutális.. Inkább vedd meg tablettában (kb. 6-800 Ft).
2010. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Ha egy kockát eszek, akkor mi történik? Szerintem tejjel fogyasztva egész finom és mondják, hogy egészséges is...

2010. jún. 16. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel a patikában babáknak való fürdetőkrémet, és azzal mosod az arcodat szappan/tusfürdő helyett. Szép lesz tőle a bőröd.
2010. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
A B-vitamin minden egyes fajtájából ajánlott fogyasztani, komplex formában. Erre legalkalmasabb az élesztő, melyben egyben sok mikroelem és egyéb vitamin is megtalálható. Az élesztő egyben közömbösíti a savakat is, és a mérgezett epét felszívja. Nátrium- és káliumforrás. Az élesztőben azonban nagy mennyiségben foszfor is található, ezért az élesztő túlzott fogyasztása esetén, a kalcium és a kalciumhoz tartozó egyéb elemek fogyasztása is ennek arányában ajánlott, mivel maga a foszfor ilyen esetben a szervezetből elvonja a kalciumot.
2010. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali :)

En is minden nap eszem elesztot, fel kockanyit es nekem nagyon szepen letisztult es megszepult tole a regebben pattanasos es semmivel nem kezelheto arcom... mivel minden hasznalhatatlannak bizonyult. De az eleszto az mindent visz, a legjobb!!! Szerintem ha izlik akkor egyed, mert nagyon sok elonyos hatasa van, nekem pl a kormom es a hajam is megszepult megerosodott tole, szoval nekem bevalt! :)

2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónapig ettem minden nap. Sajnos semmit nem segített :(
2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy hinni kell benne és csak akkor hat, vagy nem tudom.


:)


Mindenesetre engem is ez zavar, hogy valakinek igen, valakinek nem hat...

2010. jún. 16. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Sógoromnak nagyon jól hatott tinédzser korában, de olyanokat fingott tőle, hogy menekült előle a családja.


Nagypapám egész életében evett élesztőt, mert hasonló problémái vannak. Csak neki még túlzott hajzsírosodás és más is van. De neki is jól hat. Azt nem tudom, mennyit eszik, néha talán egy fél kockát is. De az ő szervezete nagyon bírja az élesztőt.


Viszont valakié nem bírja. Annak Candida betegsége lesz tőle. Szóval nem biztos, hogy olyan nagy adaggal kéne kezdened, először talán érdemes óvatosan bánni vele.

2010. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam tejjel, de azt a gyomorfájást senkinek sem kívánom, végül is így készítik a sütemények tésztáit, és nem valami kellemes ha a te gyomrodban is ez lesz, tehát vigyázz vele, és tényleg talán praktikusabb a tabletta formájú.
2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!