Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen törik a hajam!...

Rettenetesen törik a hajam! Valami balzsam, shampon, pakolás vagy sprey, ami segít is? Már csak itt remélek.

Figyelt kérdés
Ijesztö.. 2hónap alatt, 4cm hajam picike darabokra törött. Amilyen ijesztö, olyan KELLEMETLEN is! Sokmindent próbáltam már, de csak egyre rosszabb. :( Szeretnék hosszú hajat! SEGÍTSÉG!!!
2011. nov. 24. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez vált be.

2011. nov. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, legalabb vervizsgalat, hogy kizarva legyen a betegseg okozta hajproblema. Nem artana ellenorizni, nincs-e valamibol (asvanyi anyagok) tul sok vagy tul keves a szervezetedben. Szokott bajt okozni az uszoda kloros vize is, ha erzekeny vagy ra. Szoval eloszor keresd meg az OKOT, es utana hass a tunetekre.
2011. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És olló! Sajnos a letöredezett részt nem ragasztja össze semmi.
2011. nov. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos le kell vágni, mert különben csak egyre rosszabb lesz. Utána meg hajvitamin, pakolások, és kíméld minden károstól. Az a baj, hogy ha nem vágatod le, mindig feljebb és feljebb fog törni, aztán a végén az egészet le kell vágni. Nincs olyan szer ami helyrehozná.
2011. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valami oka csak van hogy ennyire törik... ajánlom a Kallos hajápoló termékeit, szerintem a legjobbak és nem is drágák
2011. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vágatom már folyamatosan.. lassan egy éve. Tök rövid a hajam már. Nem vágatom le jobban! Nem segített a vágás sem, hiába kentem rá ápoló anyagokat.


Ilyen a hajam. Vékony és száraz. Orvoshoz nehézkesebb az eljutás, mert falun élünk, anyámat pedig nem nagyon érdekli mi van a hajammal.


Volt már egyszer-kétszer festve is.

2011. nov. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!