Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karácsonyra egy közeli ismerős...

Karácsonyra egy közeli ismerősömnek arckrémet szeretnék ajándékozni, csak sajnos nem tudom, hogy milyen típusú a bőre?

Figyelt kérdés

Akciósan tudnék vásárolni arckrémet, és ezért gondoltam arra, hogy ezzel lepném meg. Szerintetek ha olyat vennék, ami normál bőrre való? De ha zsírósabb esetleg az arca, akkor az nem jó igaz?

Hülyeség lenne így ez az ajándék?


2011. nov. 24. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arckrémet nem érdemes vásárolni, ha nem is tudod, hogy milyen a bőre, meg lehet, hogy egy konkrét márkát használ. Nem túl jó ajándék.
2011. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha allergiás az adott arckrémre? Sajnos ilyen is van... Én a helyedben más ajándék után néznék
2011. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, ne arckrémet vegyél neki. Mivel nem tudod a bőrtípusát, nagyon könnyen választhatsz nem neki valót. Próbálj meg kitalálni mást.
2011. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. nov. 24. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:

több szempontból sem ajánlom. :D

Még anyudnak vagy tesódnak, akivel együtt élsz ráadásul... nem gond, mert tudod mit használ. De egyéb esetben lehet, hogy megvan az egy bevált márka.

Mellesleg ilyesmit igazából nem illik ajándékozni, mert van egy olyan mögöttes utalása, hogy "ronda, ráncos vagy". xD

Inkább gondolkodj még más ötleten, még nem vagy elkésve. :D

2011. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb,ha egyszerű hidratáló krémet veszel:)))
2011. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, hogy írtatok! Igen, tényleg igazad van 10:39-es válaszoló, lehet egy olyan látszata is, hogy azért kapna krémet, mert nem tetszik az arcbőre:-))

Másban fogok gondolkodni :-)

2011. nov. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!