Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden melyik fodrászt...

Szegeden melyik fodrászt ajánlanátok esküvői frizura készítéséhez?

Figyelt kérdés

Sajnos neten nem találtam olyan fodrászt akinek fel lenne töltve elkészített menyasszonyi frizuráról kép. Várom a tapasztalatokat!

Előre is köszi!


2011. nov. 25. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig nem jártál fodrászhoz??? Ha mégis igen, akkor ott érdeklődj!
2011. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen értelmes választ adtál! Még jó, hogy van ez az oldal, valóban nem jártam eddig fodrászhoz, földig érő hajam van, csak úgy húzom magam után, én vagyok az utcaseprő.

Tudod, nem szegedi vagyok, és nem oda jártam eddig fodrászhoz. Németországban vagyunk, mikor hazamegyünk lesz egy hetem, hogy fodrászt találjak, aki nem égeti össze a hajam, és csináljon 2-3 próbafrizurát az esküvőmre. Ehhez próbáltam volna érdeklődni, hogy kihez menjek. De azért köszi a választ! Téged minősít!

2011. nov. 26. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!